Meer weten over de binnenstadsplannen?

Zélf meebouwen aan een complete Haagse binnenstad? Heeft u een vraag, opmerking of suggestie? Neem dan contact op met Bureau Binnenstad:

Grote Marktstraat 43 C
2511 BH Den Haag
Telefoon: 06 -21 17 52 31
E-mail: info@binnenstad-denhaag.nl

Bureau Binnenstad Den Haag is gevestigd in het hart van de binnenstad in het Sijthoffpand (het gebouw met de ooievaars).


Organisaties en contactpersonen in de Haagse binnenstad:

Stichting Binnenstad
plv voorzitter John Kroes - j.a.kroes@bb.leidenuniv.nl
www.binnenstad-denhaag.nl

Stichting Marketing Haagse Binnenstad
voorzitter Frank Wetters - info@deswetters.nl 
www.denhaag.com 

Binnenstad Ondernemers Federatie (BOF)
voorzitter Paul Corten - paul@moreal.nl

Haags Retailpunt
www.haagsretailpunt.nl 

BIZ / OV
BIZ City Center
voorzitter Peter Streng - info@dejongens.nl 
www.denhaagshopping.nl

BIZ Hofkwartier
voorzitter Bas Winkler - info@raturaja.com
www.hofkwartierdenhaag.nl 

BIZ Paleis Noordeinde
voorzitter Coen van den Oever - coen@degaleriedenhaag.nl
www.hetnoordeinde.nl

BIZ buurtschap 2005
voorzitter Bob Voshol - bob@cabinetdenhaag.nl
www.buurtschapcentrum2005.nl

Winkeliersvereniging Pleinkwartier
voorzitter Ton Kroeze - info@facetgroep.com

Ondernemers Chinatown
voorzitter Chang Wong - Chang@ChinatownDenHaag.com 

Grote Marktstraat (OVGM)
voorzitter Hjalmar Prinsen - hjalmar.prinsen@marks-and-spencer.com

Passage
voorzitters Anil Soekhoe & Djurre Jansen - anil@hopenstork.comdjurre@yellowkorner.com

www.depassage.nl

Haagsche Bluf
voorzittter Kitty Kusters - kitty@az-organisatie.nl
www.haagschebluf.com

Ondernemers Rabbijn Maarsenplein
contact Tan Do - bt_do@hotmail.com

Winkeliersvereniging Schoolstraat
voorzitter Harry Berg - harry.berg.stanley.livingstone@gmail.com

Turfmarkt TOP 
voorzitter Edith Smal - edithsmal@gmail.com

New Babylon
voorzitter Babette Marsé - marse@atrium-vgm.nl
www.newbabylon.nl 

Winkeliersvereniging Boekhorststraat 
voorzitter Henk Baaima - ambaaima@ziggo.nl

Grote Markt (Horeca)
Eigenaar / voorzitter Koninklijk Horeca Nederland Maarten Hinloopen - maarten@gmdh.nl 
www.gmdh.nl

Plein (Horeca)
Contact Peter Haverbus - peter@ropeni.nl

MKB Den Haag
voorzitter Kim Schofaerts - kim.schofaerts@denhaag.nl 
www.mkbdenhaag.nl
 

Vraag, opmerking of suggestie?

Neem gerust contact met ons op.

Grote Marktstraat 43 C
2511 BH Den Haag
Telefoon: 06-21 17 52 31
E-mail: info@binnenstad-denhaag.nl

 

Nieuwsbrief

Social Media